Mikołaj Morawski, podopieczny WKS Śląsk Wrocław Badminton, to „złoty chłopak” z wielkim sercem do gry ;-). Udowodnił to po raz kolejny w międzynarodowych zawodach „Yonex POLISH U17 INTERNATIONAL”.

W grze deblowej chłopców Mikołaj zagrał w parze z Krzysztofem Podkowińskim (Hubal Białystok). Chłopcy skutecznie pokonali reprezentatów Niemiec. W półfinałowym pojedynku wygrali z niemieckim duetem: Tristan INHOVEN /Alexander ZHANG (21:9 / 21:14), w finałowym starciu pokonali parę: Danial Iman MARZUAN/ Bruno STEFFEN-SANCHEZ (21:13 / 20:22 / 21-18).

Firma Yonex jest sponsorem Mikołaja Morawskiego, więc ten złoty medal jest potwierdzeniem, że Yonex ma talent do wyłapywania uzdolnionych zawodników z dużym potencjałem na przyszłość.

W turnieju wzięli udział także inni utalentowani zawodnicy naszej secji: Bartosz Puńko i Tomek Koperdowski. Po wyrównanej walce przegrali niestety pojedynek o ćwierćfinał, ale zaprezentowali piękną grę i serce do walki.

Komplet wyników jest dostępny tutaj: https://tiny.pl/9n24j

Kolejne zawody, w których wystartują nasi zawodnicy to: Czech International U-17 oraz Grand Prix Polski w Sianowie (kwiecień 2022). Będziemy Was informować na bieżąco o wynikach. Zaglądajcie na naszą stronę i Facebooka.

KONTAKT:

mejl: biuro@wksslask-badminton.pl

tel.: 600 744 686 lub 602 172 114