Zadbaliśmy o to, żeby naszą kadrę trenerską tworzyli utytułowani ludzie badmintona i świetni trenerzy:

PAWEŁ PRĄDZIŃSKI

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Świata 2017 w Glasgow, zdobywca wielu medali na turniejach rangi światowej min: w Brazylii ,Turcji, Islandii, Czechach, Izraelu i Peru.

Paweł posiada Międzynarodową licencję trenerską BWF LEVEL COACH, a dzięki dużemu doświadczeniu jako zawodnik osiąga świetne wyniki jako trener. Jego wychowankowie zdobywali tytuły Mistrza Polski w wielu kategoriach: od młodzika do juniora. Sam zaczął grać w badmintona jako dziecko i jest dla dzieci autorytetem.

Paweł Prądziński

ZUZANNA PARYSZ

Trenuje badmintona od 12 lat. Ma na swoim koncie wiele medali Mistrzostw Polski, reprezentowała też Polskę na Mistrzostwach Europy oraz wielu innych międzynarodowych turniejach.

MICHAŁ MAJECKI

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie o profilu badmintona i uczestnik ogólnopolskich turniejów badmintona. Był zawodnikim KS Chojnik Jelenia Góra i reprezentantem Dolnego Śląska na zawodach ogólnopolskich. Był trenerem klubu badmintonowego Set Szklarska Poręba, a teraz prowadzi treningi dla dzieci i dorosłych w naszej sekcji.

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ Z NAMI?

  • Bo zarażamy swoją pasją do badmintona.
  • Wiemy, jak zmotywować dziecko.
  • Pokazuje, jak cieszyć się sportem.
  • Uczymy nie tylko techniki, ale także determinacji i pewności siebie.

#badminton #badmintonwrocław #badmintondladorosłych #badmintondladorosłych